Blueman Kids Shoes

BLM KIDS, AYMAKOOP İkitelli İstanbul/Türkiye adresinde hizmet vermektedir ve 26-40 AYAKKABI ölçüleri öncelikli olmak üzere her tasarımda çocuk ve gençler için deri ayakkabısı üretmektedir.

Kurucuları, ayakkabıcılık dünyasında çekirdekten yetişmiş olup bugün BLM KIDS çatısı altında erkek çocuk ve genç ayakkabısı sektöründe branşlaşmıştır. Kaliteye verdiği değerlerle, teknik ve idari disiplinleriyle BLM KIDS kendisini yurtiçinde ve yurtdışında kısa sürede kanıtlamıştır.

Geniş bir yaş grubuna hitap eden BLM KIDS, sezon başlarında geniş bir koleksiyona yer verdiği gibi, sezon içerisinde de dünya modasını yakından takip etmektedir. Üretilen yeni ürünlerin devamlılığı, müşterilerin modayı yakından takip edebilmeleri ve ayakkabılarını zevkle tüketebilmeleri için büyük önem arz etmektedir. Tüm ürünler incelikle ve uzmanca tasarlanmakta, işlenmekte ve kalite kontrol sisteminden geçirilmektedir.

BLM KIDS KOLEKSİYONU, özellikle hedef kitlesi olan “EN MODA ÇOCUK” konusunda, ortopedik ve trendy ürünler içermektedir.

BLM KIDS, dinamik, hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadır ve bu özelliklerinden taviz vermeden uygun fiyat politikasını da sürdürmektedir. Tasarım ve AR-GE konusunda yapılan yatırımlar ve çalışmalar BLM KİDS kalite ve markası ile birleşince, ortaya engin bir moda yelpazesi çıkmaktadır.

 

 

 

Vizyonumuz

Şirketimizin başarısı, güçlü bir ekip çalışmasına dayalıdır. Bir başka deyişle sermayemiz, sadık, güvenilir ve işlerinde uzman olan ekip arkadaşlarımızdır. Başarıyı daim kılmak adına ve gelişmek adına bünyemizdeki arkadaşlarımızın görüş ve eleştirilerini sağduyuyla dikkate almayı ve bunlar üzerinde çalışmayı ilke edinmişizdir. Prensiplerimizden ve kalitemizden asla taviz vermeden kalıcı müşteri memnuniyetini korumak adına çalışanlarımız için esnek çalışma ortamı ve duygudaşlığın şart olduğunun bilincindeyiz.

Ülkeler arası çalışmalarımızda dahi, yolumuzdan sapmadan empati kurarak ilerlemekteyiz. Ürün tasarlama ve AR-GE esnasında, birlikte çalıştığımız ülkelerin iklimi, kültürü, yaşam stili ve bakış açısı göz önünde bulundurulur; bu faktörler kendi tecrübelerimizle kombine edilir,  dünya modasıyla harmanlanır ve ortaya gurur duyduğumuz ayakkabı koleksiyonumuz çıkar.


lang_flag_tr lang_flag_en lang_flag_de